ORGANİK TEREYAĞLI ÇOCUK BİSKÜVİSİ 150g

Fiyat : 20,00 TL(KDV Dahil)

Türkiye’nin ilk yerli üretim organik çocuk bisküvisidir.

Ekovi’nin Temel bileşenleri: Buğday unu*, Tam buğday unu*, Tereyağı*, Yumurta sarısı*, Keçiboynuzu özü*, Pirinç unu*, İrmik*, Sızma zeytinyağı*, karbonattır. (*Sertifikalı Organik)

Şekersiz ve organik beslenme tarzına alışan çocuklar ve çocuk ruhunu kaybetmemiş büyükler bu lezzetli bisküviyi severek tüketebilir. Ara öğünlerde, yolculuklarda, beslenme çantasında idealdir. Süt, yoğurt veya meyve sularıyla ezerek, cheese kek tabanı, mozaik pasta ve benzeri tatlılarınızın yapımında da kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz beyaz rafine şeker, koruyucu, GDO, trans yağ içermez.

Ürünlerimizin tamamı el yapımıdır. Besin değerleri hesaplanmıştır.

Bu ürünün yapımında kullanılan içerikleri, 'GekoO Mutfak' sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Ekovi’nin Hikayesi:

Dışarıya çıktığımızda oğlumuz için sağlıklı bir ürün bulmak neredeyse imkansızdı. Elimizi neye atsak şeker, glikoz şurubu, trans yağ, GDO, katkı maddesi, koruyucu ya da hijyenik üretiminden emin olamadığımız bir dolu ürünle karşılaşıyorduk. İthal organik ürünler de çok pahalıydı. Çalışan bir anne olarak evde her zaman bulunabilecek kek, bisküvi, kurabiyeleri hazırlamak da çok zor olsa da, elimden geleni yapmaya çalışıyordum.

Bir gün, oğlum için en sağlıklı, dayanıklı ve lezzetli bisküviyi yapmak için mutfağa girdiğimde formül ortaya çıktı. En tazesinden organik yumurtalar, mis gibi tereyağı, çok sağlıklı tam buğday unu, hafif bir tat ve aroma için keçiboynuzu özü... Böylece, onu hem endüstriyel ürünlerden uzak tutacak, hem de damak tadını şekersiz beslenmeye alıştıracaktım. Bu konuda oldukça başarılı olduğumuzu söyleyebilirim. Yaptığım bisküviler çok beğenilince, ‘Neden üretime geçmeyelim?’, dedik. T.C. Tarım Bakanlığı Organik Tarım Yönetmeliği, ürün işleme esaslarına uygun bir imalathane kurarak, en sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ham maddeleri, ‘Anne özeniyle’ işlemeye başladık.

Kendi oğlumuz gibi, bir çok çocuğun sağlıklı beslenmesine aracılık ettiğimiz için çok mutluyuz.
body Için verilen kod: