ORGANİK TEREYAĞLI KEÇİBOYNUZLU BİSKÜVİ 150g

Fiyat : 20,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Tereyağlı Keçiboynuzlu Bisküvi: GekoO çocuk bisküvilerini çok seven anne-babaların kendileri için de bir ürün yapmamızı istemeleri üzerine bisküvimiz ortaya çıktı. Bu nedenle, hem çocukların hem de büyüklerin çok sevdiği bu şekersiz, çok lezzetli ve besleyici bisküviyi ürettik.

 

İçindekiler: Buğday Unu*, Keçiboynuzu Özü*, Tereyağı*(%13), İrmik*, Yumurta*, Tam Buğday Unu*, Mısır Unu*,Keçiboynuzu Unu, Sızma Zeytinyağı*, Sodyum bikarbonat, Sofralık Mineral Tuz (*Sertifikalı Organik).

Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir.

 

Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde alkol, domuz yağı ve katkıları yoktur.

 

Uyarılar: Gluten, süt ürünü, yumurta içerir. Eser miktarda ceviz, fındık, badem içerebilir. İlave şeker içermez; meyveden gelen doğal şekerleri içerir.

 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağızı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Paketin ağızı açıldıktan sonra 1-2 hafta içerisinde tüketilmelidir. Dışarıda uzun süre kalırsa bisküvilerimiz yumuşar.

Tüketim önerisi: 

GekoO Bisküvilerini keyifli molalarınızda veya acıktığınızda; ara öğünlerde, ofiste, misafir sunumlarında, seyahatlerde her zaman tüketebilirsiniz. Çocuklarda sütle, meyve suyu ile beraber, yetişkinlerde çay-kahve yanında harika olur.

Sadece, çocukların değil büyüklerin de çok sevdiği bir bisküvidir. Mozaik pasta, yaş pasta, pudding, cheesecake tabanı yaparken kullanılırsa tatlılarınıza çok fazla lezzet katar. 

body Için verilen kod: