GekoO DEĞERLER

 

Temel değerlerimiz; kültürümüzü, türeticilerimiz için üretim yaparken ve hizmet verirken iş yapma biçimimizi tanımlar. Değerlerimiz GekoO içindeki ve dışındaki davranışlarımızı yönlendirir, farklılıkları birleştirir, birbirimize karşılıklı saygı içinde davranmamızı sağlar ve birlikte uyum içinde çalışmamıza yardımcı olur. 

 

  • DÜRÜSTLÜK
  • POZİTİF TUTUM VE DAVRANIŞLAR
  • ETİK VE AHLAKLI OLMAK
  • KAYNAKLARIMIZI KORUMAK
  • YENİLİKÇİLİK VE SÜREKLİ GELİŞİM
  • İLGİ VE ÖZEN
  • ÇEVREYE VE İNSANIMIZA SAYGI

 

 

Vizyon ve Misyonumuz

 

 GekoO, etik, ekolojik, özenli ve sağlıklı ürünleriyle gezegeni güzelleştirir.  

GekoO olarak, çalışanlarımızla birlikte sürekli gelişmeyi, uluslararası kalite ve standartlarda, insan ve çevre sağlığına faydalı ürün ve hizmetler sunmayı, güvenilirlik ve saygınlık esasıyla türeticilerimizi memnun etmeyi amaçlarız.

 

TÜRETİCİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR 

Sağlıklı ve ekolojik ürünlerimizle türeticilerimiz için değer yaratırız. Türeticilerimizin beklentilerine kaliteli ürün, anlayışlı ve saygılı hizmetle karşılık veririz. Sürdürülebilirlik için üretim ve satış hizmetlerimizde türeticilerimizi dinleriz ve her zaman yanlarında oluruz.

 

DAİMA "YENİLİKÇİ" OLMAK, VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR

Kalitede, hizmette, satış ilişkilerimizde, en iyi ve güvenilir olmak, bilim ve teknolojiyi takip etmek, öncü, yaratıcı, yenilikçi olmak ve bu vasfımızı korumak ana hedefimizdir.

 

EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ İNSAN KAYNAĞIMIZDIR

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Eğitimli, pozitif tutum ve davranışlı, iş ve gelişim odaklı iş arkadaşlarımızı aramıza almak, verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak, kurum içi işbirliği ve dayanışmanın amaçlandığı bir çalışma ortamı yaratmak GekoO’nun devamlılığını sağlamak için en çok önem verdiğimiz değerimizdir.

 

ÜSTÜN İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYMAK TEMEL İLKELERİMİZDENDİR

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak prensibimizdir. Ülkemiz ve gezegenimiz için çevre koruma bilinciyle davranırız ve bu bilinci yaymaya çalışırız.

Üretim ve hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, tasarruf ederiz ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermeyiz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR