Toprakların temiz kaldığı, çocukların mutlu olduğu, ekolojik ve adil bir gezegen yaratmanın hayaliyle bir sosyal ve eko-girişim kurduk.

Türkiye’nin ilk organik bisküvilerini ve atıştırmalıklarını üretirken, içimizdekilerin kuşaklara aktarılması için bir de manifesto yazdık.

Hayalimizin aslında bir mücadeleye dönüşeceğini biliyorduk ve fakat GekoO markasının öncü olarak yeni bir gıda hareketi doğuracağını çok da tahmin etmemiştik. Şimdi, sorumluluğumuz daha da fazla, sesimiz sizlerle daha da yüksek.

 

Ürünlerimizi beğeneceğinizi umut ederek manifestomuzu sizinle paylaşıyoruz.

 

 

GekoO İçimdekiler

Sağlıklı atıştırmalıklar herkesin hakkı dedik, çocuklar ve hamileler başta olmak üzere herkese doğa dostu, sağlıklı, bir o kadar da lezzetli ürünler sunmaya söz verdik.

 

Laboratuvar analizleri yapılmış, organik sertifikalı ham maddeleri hijyenik ortamlarda özenle işleyerek son ürün haline getirdik.

 

GekoO olarak sağlığınıza sağlık, hayatınıza lezzet katmaya geldik.

 

En büyük tutkumuz 7’den 70’e sağlıklı beslenmeyi teşvik ederken, doğa dostu üretimle ardımızda tertemiz bir dünya bırakmak.

 

Bir kadının hayallerini gerçeğe dönüştürme yolculuğunda; doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı sosyal bir girişimiz.

 

Yarınların daha da güçlü kadınları için var gücümüzle çalışıyor, kadın istihdamını artırma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Birlikte daha güçlüyüz!

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR