GekoO Bebek Grissini
GekoO Bebek Grissini
GekoO Bebek Grissini
GekoO Bebek Grissini

GekoO Bebek Grissini

Fiyat : 128,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Bebek Grissini, sağlıklı bebek beslenme şeklinde uygun, vegan beslenenler ve tuz tüketemeyen hassas diyete sahip çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir seçim. 

GekoO Bebek Grissini, bebekler için organik içeriklerle özel olarak geliştirilmiş çok lezzetli ve besleyici bir ek gıdadır. 

Katkı, koruyucu, GDO, rafine şeker, trans yağ içermez.

Uzmanlar 2 yaşa kadar bebeklerde tuz tüketimini önermemektedir. Ek gıdaya başladıktan sonra erken dönemde süt ve yumurta alerjileri de görülebilmektedir. Bu nedenle bebeğinizi tuzsuz, sütsüz, yumurtasız, organik içerikli gıdalarla beslemek istiyorsanız GekoO Bebek Grissini işte tam aradığınız ürün.

Ürünümüz sert değildir. Bebeklerin BLW beslenmeye uygun, elde tutup yiyebilmeleri ve dişlerini kaşıyabilmeleri için uygun formda ve yumuşaklıktadır. Böylece, bebeklerin motor becerilerinin gelişimini de destekler. 

Ürünümüzde, ruşeymi alınmamış, taş değirmen organik un, organik irmik ve GDO'suz organik mısır unu kullanılmıştır.

Sadece bebekler değil, GekoO Tuzsuz Grissini'yi veganlar, tuzsuz beslenmesi gereken diyabet ve hipertansiyon hastaları da keyifle tüketebilir. 

Aynı zamanda, çorba ve salatalarla birlikte, dip soslarla birlikte de kullanıma uygundur.

İçindekiler: Buğday Unu*, Tam Buğday Unu*, Mısır, Unu*, Bitkisel Yağlar (Ayçiçek Yağı, Sızma Zeytinyağı*) , İrmik*, Buğday Kepeği*, Dut Özü*, Maya, Sodyum Bikarbonat (İngiliz Sodası) (*Sertifikalı Organik)

Alerjen UyarısıGluten. Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Paket açıldıktan sonra 7 gün içerisinde tüketilmesi önerilir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR