Gekoo Fırınlanmış Organik Cips Kapya Biberli-Çörekotlu-Zeytinyağlı-Vegan 200G
Gekoo Fırınlanmış Organik Cips Kapya Biberli-Çörekotlu-Zeytinyağlı-Vegan 200G

GekoO Organik Cips Kapya Biberli-Çörekotlu-Zeytinyağlı Vegan 200G

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 200,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 190,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Organik Kapya Biberli Çörekotlu Zeytinyağlı cips fırınlama yapılarak düşük ısıda kurutma tekniği ile üretilir. 

 

Çörekotunun benzersiz aroması, soğan ve bol lifli keten tohumu ile birleşti; hem çocukların hem de yetişkinlerin çok severek tükettiği bu eğlenceli atıştırmalık ortaya çıktı.

İçindekiler: Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%11), Mısır Unu*, Soğan*, Kapya Biberi Püresi*(%2), Çörekotu* (%1), Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik).  

Kapya biberi, soğan ve çörekotlu bir cips çeşidimizdir. Organik sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içermektedir. Vegan beslenenler için uygundur. 

 

Kapya biberi C vitamininden zengindir. Kırmızıbibere rengini veren antioksidan açısından zengin olan likopen; iltihapı azaltmaya yardımcı ve antikanserojen etki gösterir. Bağırsak sorunlarına yardımcı ve sindirimi destekleyicidir. Çörekotu inflamasyon etkisi ile solunum yollarına olumlu etkisi vardır.

GekoO Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

Kullanım Önerisi: Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.

 

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir.

Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.

 

Besin Öğeleri/Nutrition Information  100g için/
Per 100g 
100g için *%RA/
Per 100g *RI%
Enerji/Energy 1156kj/276kcal  14
Yağ/Fats 11g 16
 Doymuş yağ/Of which Saturates 1,8g 9
Karbonhidratlar/Carbohydrates 33g 13
Şekerler/Of which Sugars 0,6g 1
Lif/Fibre 2,9g
Protein/Protein 5,7g 11
Tuz/Salt 1,3g 22
Çinko/Zinc 1,9mg 19
Magnezyum/Magnesium 69mg 18
Kalsiyum/Calcium 158mg 20
Potasyum/Potassium 475mg 24
*%RA: Referans Alım. Bir yetişkinin ortalama referans alım değeri.  (8400kJ/2000kcal)
*RI%: Reference Intake.  Reference intake of an average adult. (8400kJ/2000kcal)

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR