Gekoo Organik Sebzeli Fırınlanmış Cips Pancar-Soğan-Zeytinyağlı 200G
Gekoo Organik Sebzeli Fırınlanmış Cips Pancar-Soğan-Zeytinyağlı 200G

GekoO Organik Cips Pancarlı-Soğanlı-Zeytinyağlı

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 200,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 190,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Organik Pancarlı Soğanlı Zeytinyağlı cips fırınlama yapılarak düşük ısıda kurutma tekniği ile üretilir. Taze sebze içerir.

Hem çocuklar hem de yetişkinlerin çok severek tükettiği eğlenceli bir atıştırmalıktır. 

İçindekiler: Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Pancar*(%20), Soğan*(%11),Natürel Sızma Zeytinyağı*(%11), Mısır Unu*, Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik). 

Pancar, soğan, sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içerir. %30 oranında taze sebze olarak pancar ve soğan içerir.

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir.

Vegan beslenmeye uygundur. 

 

Pancar bağışıklık dostu olup antioksidandır, kansızlığa iyi gelir ve sindirim sistemini düzenleyen lif kaynağıdır, vücuda detoks etkisi vardır. Sızma zeytinyağı yağların içinde hazmedilmesi en kolay olanı olduğu için sindirim kolaylığına fayda sağlar.

GekoO Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

Kullanım Önerisi: Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.

 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir. 

 

 

 Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.

 

Besin Öğeleri/Nutrition Information

 100g için/
Per 100g 

100g için *%RA/
Per 100g *RI%

Enerji/Energy

1211kj/290kcal 

15

Yağ/Fats

11g

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR