GEKOO ORGANİK FIRINLANMIŞ KAPYALI ÇÖREKOTLU CİPS -ZEYTİNYAĞLI 115g
GEKOO ORGANİK FIRINLANMIŞ KAPYALI ÇÖREKOTLU CİPS -ZEYTİNYAĞLI 115g
GEKOO ORGANİK FIRINLANMIŞ KAPYALI ÇÖREKOTLU CİPS -ZEYTİNYAĞLI 115g

GekoO Organik Fırınlanmış Cips Kapyalı-Çörekotlu-Zeytinyağlı 115G

Fiyat : 150,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Organik Kapya Biberli Çörekotlu Zeytinyağlı cips fırınlama yapılarak düşük ısıda kurutma tekniği ile üretilir. 

 

Çörekotunun benzersiz aroması, soğan ve kapya biberi ile birleşti; hem çocukların hem de yetişkinlerin çok severek tükettiği bu eğlenceli atıştırmalık ortaya çıktı.

İçindekiler: Tam Buğday Unu*, Buğday Unu*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%11), Mısır Unu*, Soğan*, Kapya Biberi Püresi*(%2), Çörekotu* (%1), Yeraltı Kaynak Tuzu, Elma Sirkesi* (*Sertifikalı Organik).  

 

Kapya biberi, soğan ve çörekotlu bir cips çeşitimizdir. Organik sızma zeytinyağı ve tam buğday unu içermektedir. Vegan beslenenler için uygundur. 

 

Kapya biberi C vitamininden zengindir. Kırmızıbibere rengini veren antioksidan açısından zengin olan likopen; iltihapı azaltmaya yardımcı ve antikanserojen etki gösterir. Bağırsak sorunlarına yardımcı ve sindirimi destekleyicidir. Çörekotu inflamasyon etkisi ile solunum yollarına olumlu etkisi vardır.

GekoO Cipsleri düşük ısı ve yavaş pişirme tekniği ile üretilir. Kurutma tekniği ile fırınlama işlemi yapılır. Bol kızgın yağda kızartma tekniği kullanılmaz. Yağ oranı dengeli sağlıklı atıştırmalıktır. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

Kullanım Önerisi: Kahvaltılık soslarla, sürülebilir peynirlerle tüketebilirsiniz. Cipslerimiz her zaman taze tüketilmelidir.

 

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Cipslerin üzerinde görülen beyaz renkli un serpintisi işleme esnasında hamurun yapışmaması için yapılan bir uygulamadır. Sağlık için sakıncalı değildir.

 

 

 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 3 günde tüketilmedir.

 

 

Bu ürün, “Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe” uygun olarak üretilerek, TR-OT-35 yetki numaralı CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş  ve sertifikalandırılmıştır.

 

 

 

 

 

Besin Öğeleri/Nutrition Information

 100g için/
Per 100g 

100g için *%RA/
Per 100g *RI%

Enerji/Energy

1156kj/276kcal 

14

Yağ/Fats

11g

16

 Doymuş yağ/Of which Saturates

1,8g

9

Karbonhidratlar/Carbohydrates

33g

13

Şekerler/Of which Sugars

0,6g

1

Lif/Fibre

2,9g

 

Protein/Protein

5,7g

11

Tuz/Salt

1,3g

22

Çinko/Zinc

1,9mg

19

Magnezyum/Magnesium

69mg

18

Kalsiyum/Calcium

158mg

20

Potasyum/Potassium

475mg

24

 

*%RA: Referans Alım. Bir yetişkinin ortalama referans alım değeri.  (8400kJ/2000kcal)
*RI%: Reference Intake.  Reference intake of an average adult. (8400kJ/2000kcal)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR