GEKOO ORGANİK BEBEK BİSKÜVİSİ
GEKOO ORGANİK BEBEK BİSKÜVİSİ
GEKOO ORGANİK BEBEK BİSKÜVİSİ

GEKOO ORGANİK KEÇİBOYNUZLU BEBEK BİSKÜVİSİ

Fiyat : 160,00 TL(KDV Dahil)

Süt ve yumurta alerjisi olan bebekler ve küçük çocuklar için lezzetli, besleyici, ağızda dağılan, şekil şekil bisküviler ürettik.

 

Çocuklar bisküvilerimizle sağlıklı beslenirken, hayal güçleri ile yaratıcılıklarını da geliştirebilecekler. Ürün ve oyun bilgileri için aşağıda açıklamaları okuyabilirsiniz.

 

Haydi, Oyunlaştıralım. Hikayeler Yazalım:

 

- Kedi ağaçlara tırmanmayı çok sever.

- Ormanda ayıcık kirpi arkadaşıyla karşılaşmış. Birlikte oyun oynamayı çok seviyorlarmış.

- Dinozorlar ormanların hakimiyken, henüz daha kediler, köpekler, aslanlar ortada yokmuş. 

 

Her bisküvi şekli ile yüzlerce birbirinden farklı hikaye yaratabilirsiniz. Bisküvilerimiz Waldorf pedagojisinde kullanılan oyuncakların prensibiyle üretilmiştir. Basit, doğal ve açık uçludur. Bu nedenle hiçbir tanıma bağlı kalmadan çocuklar hayal güçleriyle sınırsız çeşitte oyunlar, kişilikler, hikayeler yaratabilirler. Bu pedagojide amaç çocuğun içsel yaratıcılığını ve merak duygusunu açık uçlu ve sınırsız olarak teşvik etmektir. 

 

Bisküvimizin İçerisinde Neler Var? 

 

İçindekiler: Buğday Unu*, Keçiboynuzu Özü*, Natürel Sızma Zeytinyağı*, Tam Buğday Unu*, İrmik*, Yulaf Kepeği*(%3), Keçiboynuzu Unu*(2,5), Sodyum bikarbonat (*Sertifikalı Organik).   

Bisküvimiz küçük çocuklara özel besleyici değeri yüksek bir formül ile geliştirilmiştir. 

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten içerir. Eser miktarda susam içerebilir.

Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.  

Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 12. aydan itibaren ek gıda olarak GekoO Bebek Bisküvisi verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz. 

 

Bisküvimizin içerisinde bulunan tam tahıllar ve yulaf kepeğinden gelen vitaminler, yine tahıllar ve keçiboynuzu özünden gelen demir, kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum gibi minerallerden ve antioksidanlardan zengindir. Bu mikro besinlerin vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkileri vardır.

Kalsiyum çocukların diş ve kemiklerinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum kemiklerin güçlü kalp ritminin sabit kalmasına yardımcı olur. Çinko cilt ve saç problemlerinde etkilidir ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Potasyum ise kemiklerin gelişimi ve güçlenmesinde aktif rol oynar.

 

GekoO bisküvileri tüketerek bedeninizin ihtiyaç duyduğu besin ögelerini almış olursunuz. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

Kullanım Önerisi: Bisküvilerimizi bebeğinizin alerjisi yoksa süt, yoğurt veya meyve suyu ya da içme suyu ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir. 

 

 

 

 

Bu ürün, Alman menşeli uluslararası kontrol ve belgelendirme şirketi olan CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

 

 

Besin Öğeleri/
Nutrition Information
1 Bisküvi için/
Per 1 Biscuit (~10g)
 100g için/
Per 100g 
100g için *%RA/
Per 100g *RI%
Enerji/Energy 154kj/37kcal 1536kj/367kcal  18
Yağ/Fats 1,3g 13g 19
 Doymuş yağ/Of which Saturates 0,2g 2g 10
Karbonhidratlar/Carbohydrates 5,3g 53g 20
Şekerler/Of which Sugars 1,3g 13g 14
Lif/Fibre 0,03g 3,3g
Protein/Protein 0,6g 5,7g 11
Tuz/Salt 0,03g 0,3g 5
Çinko/Zinc 0,3mg 2,6mg 26
Fosfor/Phosphorus 10,8mg 108mg 15
Potasyum/Potassium 43mg 430mg 22
*%RA: Referans Alım. Bir yetişkinin ortalama referans alım değeri.  (8400kJ/2000kcal)
*RI%: Reference Intake.  Reference intake of an average adult. (8400kJ/2000kcal)
Tuz içeriği, yalnızca doğal olarak oluşan sodyumun varlığından kaynaklanmaktadır.
Salt content is exclusively due to the presence of naturally occuring sodium.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR