Gekoo Organik Sütlü Zeytinyağlı Bisküvisi 300G
Gekoo Organik Sütlü Zeytinyağlı Bisküvisi 300G

GekoO Organik Sütlü Zeytinyağlı Bisküvi 300G

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : 270,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 260,00 TL(KDV Dahil)

GekoO Organik Sütlü Zeytinyağlı Bisküvi, besleyici değeri yüksek ve çok lezzetli bir üründür.

 

Bisküvilerimiz düşük ısı, yavaş pişirme tekniği ile üretilir.

İçindekiler: Buğday Unu*Keçiboynuzu Özü (%18)*, Natürel Sızma Zeytinyağı* (%13)Tam Buğday Unu*, Süt*(%9),  Yumurta*, İrmik*Sodyum bikarbonat (*Sertifikalı Organik).   

Besleyici değeri yüksek bir bisküvidir. Çocuklara özel besleyici değeri yüksek bir formül ile geliştirilmiştir. 

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten, süt ve yumurta içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.  Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 12. aydan itibaren ek gıda olarak GekoO Bebek Bisküvisi verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz. 

 

Yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini; kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Süt diş, saç ve tırnak sağlığına etki etmekte, kalsiyum zengini olduğu için kemiklerin gelişiminde yardımcı etkisi vardır.  E vitamini antioksidan özellik sağlar. Kalsiyum çocukların diş ve kemiklerinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum kemiklerin güçlü kalp ritminin sabit kalmasına yardımcı olur. Çinko cilt ve saç problemlerinde etkilidir ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Potasyum ise kemiklerin gelişimi ve güçlenmesinde aktif rol oynar.

GekoO bisküvileri tüketerek bedeninizin ihtiyaç duyduğu besin ögelerini almış olursunuz. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

 

Kullanım Önerisi: Bisküvilerimizi süt, yoğurt, meyve suyu veya su ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir. 

Bu ürün, Alman menşeli uluslararası kontrol ve belgelendirme şirketi olan CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

 

Besin Öğeleri/
Nutrition Information
1 Bisküvi için/
Per 1 Biscuit (~5g)
 100g için/
Per 100g 
100g için *%RA/
Per 100g *RI%
Enerji/Energy 77kj/18kcal 1545kj/369kcal  18%
Yağ/Fats
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR