GEKOO SÜTLÜ ORGANİK ÇOCUK BİSKÜVİSİ
GEKOO SÜTLÜ ORGANİK ÇOCUK BİSKÜVİSİ
GEKOO SÜTLÜ ORGANİK ÇOCUK BİSKÜVİSİ
GEKOO SÜTLÜ ORGANİK ÇOCUK BİSKÜVİSİ

GEKOO SÜTLÜ ORGANİK ÇOCUK BİSKÜVİSİ

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 160,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 150,00 TL(KDV Dahil)

Bebekler ve küçük çocuklar için lezzetli, besleyici, ağızda dağılan, şekil şekil bisküvilerimizi çok seveceksiniz.

 

Çocuklarınız bisküvilerimizle sağlıklı beslenirken, hayal güçleri ile yaratıcılıklarını da geliştirirebilecekler. Ürün ve oyun bilgileri için aşağıda açıklamaları okuyabilirsiniz.

Haydi, Oyunlaştıralım. Hikayeler Yazalım:

- Kedi ağaçlara tırmanmayı çok sever.

- Ormanda ayıcık kirpi arkadaşıyla karşılaşmış. Birlikte oyun oynamayı çok seviyorlarmış.

- Dinazorlar ormanların hakimiyken, henüz daha kediler, köpekler, aslanlar ortada yokmuş. 

Her bisküvi şekli ile yüzlerce birbirinden farklı hikaye yaratabilirsiniz. Bisküvilerimiz Waldorf pedagojisinde kullanılan oyuncaklar gibi üretilmiştir. Basit, doğal ve açık uçlu şekillere yapılan vurgu, tam şekilli kalıpçı ticari elementler yerine, yaratıcı ve hayal gücüne dayalı oyunu teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Odak noktası, çocuğun içsel yaratıcılığını, merakını ve merak duygusunu teşvik etmektir. 

 

Bisküvimizin İçerisinde Neler Var? 

İçindekiler: Buğday Unu*Keçiboynuzu Özü*, Natürel Sızma Zeytinyağı*, Tam Buğday Unu*, Süt* (%9), Yumurta*, İrmik*, Sodyum bikarbonat (*Sertifikalı Organik).   

Bisküvimiz küçük çocuklara özel besleyici değeri yüksek bir formül ile geliştirilmiştir. 

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir. Gluten, süt ve yumurta içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.  

Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 12. aydan itibaren ek gıda olarak GekoO Bebek Bisküvisi verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz. 

 

Bisküvimizin içerisinde bulunan yumurta, süt ve tam tahıllardan gelen E vitamini ve kalsiyum, magnezyum, çinko ve potasyum minerallerinden zengindir. Yumurta içeriğinde ki proteinden dolayı kaslara çok faydalıdır, aminoasit ve vitaminler ile vücudu besleyip, bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır.

Süt diş, saç ve tırnak sağlığına etki etmekte, kalsiyum zengini olduğu için kemiklerin gelişiminde yardımcı etkisi vardır. 

E vitamini antioksidan özellik sağlar. Kalsiyum çocukların diş ve kemiklerinin gelişimine yardımcı olur. Magnezyum kemiklerin güçlü kalp ritminin sabit kalmasına yardımcı olur. Çinko cilt ve saç problemlerinde etkilidir ve bağışıklığı güçlendirmeye yardımcıdır. Potasyum ise kemiklerin gelişimi ve güçlenmesinde aktif rol oynar.

GekoO bisküvileri tüketerek bedeninizin ihtiyaç duyduğu besin ögelerini almış olursunuz. Rafine şeker, trans yağ, GDO, koruyucu, katkı ve renklendirici bulunmadığı için kendinizi bu ürünlerden korumuş olursunuz.

 Kullanım Önerisi: Bisküvilerimizi süt, yoğurt, meyve suyu veya su ile yumuşatıp, ezip karıştırarak da bebeğinize verebilirsiniz. Karışımlar her zaman taze tüketilmelidir. 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten ve ışıktan koruyunuz. Açıldıktan sonra paket hava almayacak şekilde kapatılıp, yaklaşık 7 günde tüketilmelidir. 

Bu ürün, Alman menşeli uluslararası kontrol ve belgelendirme şirketi olan CERES Kontrol ve Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

 

Besin Öğeleri/

 100g için/

100g için *%RA/

Nutrition Information

Per 100g 

Per 100g *RI%

Enerji/Energy

1545kj/369kcal 

18%

Yağ/Fats

13g

19%

 Doymuş yağ/Of which Saturates

2,2g

11%

Karbonhidratlar/Carbohydrates

52g

20%

Şekerler/Of which Sugars

12g

13%

Lif/Fibre

2,1g

 

Protein/Protein

6,4g

13%

Tuz/Salt

0,3g

5%

Çinko/Zinc

3mg

30%

Fosfor/Phosphorus

126mg

18%

Kalsiyum/Calcium

145mg

18%

P

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR