GekoO Tereyağlı & Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi 150g
GekoO Tereyağlı & Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi 150g
GekoO Tereyağlı & Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi 150g
GekoO Tereyağlı & Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi 150g

GekoO Tereyağlı & Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi 150g

Fiyat : 148,00 TL(KDV Dahil)

Tereyağı ve yumurta sarısının eşsiz besin değeri kaliteli tahıllar ve demir, kalsiyum, magnezyum kaynağı dut özüyle birleşti. 

Bebeklerin çok keyifle beslenirken, en çok fayda sağlayacakları besin maddelerini de gelişimlerinde kazanabilmeleri için organik içeriklerle harika bir bisküvi ürettik. 

Katkı, koruyucu, GDO, rafine şeker ve palm yağ içermez.

İçerisinde tereyağı, organik yumurta sarısı, organik dut özü, rüşeymi alınmamış taş değirmen un, organik irmik ve organik keçiboynuzu unu bulunur

Tereyağı iyi bir A vitamini ve iyot kaynağıdır. Lesitinden ve antioksidanlardan (kolesterol, A vit, E vit, selenyum) zengindir. Gıdalarda diğer besin öğelerinin emilimini artırır.

Yumurta sarısı bilinen en besleyici besinlerden biridir. İçerisinde protein, kalsiyum demir magnezyum gibi mineraller ve Thiamin, Ribolavin, Niacin, B-6 ve B-12 gibi vitaminler bulunur. İçerisindeki besin değerleri bağışık sistemini destekler ve sindirim stresini azaltır. 

Bisküvimizi organik dut özü ile tatlandırdık. Soğuk sıkım yöntemiyle elde ettiğimiz dut özümüzün bu tekniği dutlarımızın besin değerlerini en iyi derecede korumamıza yardımcı olur ve yüksek ısıda işlem sonucu ortaya çıkan zararlı kimyasallardan kaçınmamızı sağlar. Dut meyvesi iyi bir antioksidan olup, vitamin ve minerallerle zengindir. Bağışık sistemini destekler. 

Bisküvimiz, organik keçiboynuzu unu içerir. Bir süper gıda olarak sınıflandırılan Keçiboynuzu, lif, protein, B6 vitamini, Fosfor, Demir, Potasyum ve Kalsiyum açısından zenginken yağ ve sodyum değerleri düşüktür. 

Bunların dışında tam tahıllardan gelen lif ile birleştiğinde GekoO Tereyağlı Keçiboynuzlu Bebek Bisküvisi bebekleriniz için harika ve lezzetli bir besin kaynağıdır. 

İçindekiler: Buğday Unu*, Dut Özü*, Tereyağı (%8), Tam Buğday Unu*, Yumurta Sarısı*, İrmik*, Ayçiçek Yağı, Keçiboynuzu Unu* (%4), Mısır Nişastası, Sızma Zeytinyağı*, Sodyum Bikarbonat, Elma Sirkesi*, (*Sertifikalı Organik)

Alerjen Uyarısı: Yumurta, gluten, süt ürünü (tereyağı)

Uyarılar: Alerjen içerikler koyu renkle belirtilmiştir Glüten, süt ve yumurta içerir. Eser miktarda susam içerebilir. Şeker içermez. Doğal olarak şeker içerir.

Önemli Not: Bebeğiniz ilk 6 ay sadece anne sütü tüketmelidir. İlgili sağlık profesyoneline danıştıktan sonra 8. aydan itibaren ek gıda olarak GekoO Bebek Bisküvisini verebilirsiniz. Çocuğun oturur pozisyonda ve bir yetişkin gözetiminde beslendiğinden emin olunuz.

 

Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamda, paketin ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Güneşten koruyunuz. Paket açıldıktan sonra 7 gün içerisinde tüketilmesi önerilir. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR